Radca prawny Wadowice

Kancelaria prawna Barbara Lis-Kareł

Kancelaria radcy prawnego Wadowice

 

Zajmuję się kompleksową obsługą prawną zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Oferuję pomoc w obszarze między innymi prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, jak również gospodarczego. Reprezentuję moich klientów przed sądami, organami administracji publicznej, sporządzam projekty pism i dokumentów, a także udzielam porad prawnych. Działam na terenie Wadowic oraz najbliższych okolic tego miasta.

Profesjonalna pomoc prawna

Do każdej sprawy podchodzę w sposób indywidualny. Działam skutecznie i szybko, bazując na dostępnych i dopuszczalnych rozwiązaniach prawnych, każdorazowo, uwzględniając specyfikę danego problemu. Wszystkie porady dostosowuję również do indywidualnych potrzeb moich klientów. Podczas pierwszych konsultacji omawiam z klientem zakres świadczonej pomocy.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego radcy prawnego z Wadowic, który doradzi Wam między innymi w sprawach związanych z odzyskaniem należności, ustalaniem alimentów, podziałem majątku, z rozwodem oraz pomoże w otrzymaniu, np. zachowku, zapraszam do kontaktu ze mną.

     

Cennik i wynagrodzenie radcy prawnego w Wadowicach#1
Wysokość wynagrodzenia za usługi prawne w Wadowicach jest ustalana inwdywidualnie z klientem. Klient otrzymuje pełną informację o tym, co wchodzi w zakres wynagrodzenia.

#2
Wynagrodzenie dla radcy prawnego jest zależne od wielu czynników: rodzaju oraz stopnia skomplikowania danej sprawy, terminu jej wykonania, a także nakładu pracy poniesionego przez kancelarię. Jeśli nie ma możliwości wstępnego określenia nakładu pracy bądź też w przypadku usługi doraźnej, wynagrodzenie jest ustalane na podstawie stawki godzinowej.

#3
Honorarium radcy prawnego jest płatne z góry. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

#4
Dla stałych klientów (przedsiębiorców) istnieje możliwość ustalenia wynagrodzenia w formie ryczałtu (stałej, comiesięcznej stawki).

#5
Do kwoty wynagrodzenia należy doliczyć podatek VAT (obecnie 23%) oraz zaliczki na wydatki związane z opłatami sądowymi oraz skarbowymi.

#6
Kancelaria prawna Barbara Lis pomaga osobom niezamożnym w uzyskaniu zwolnienia od kosztów sądowych.

Copyright © All rights reserved

This template is made with by Colorlib