Windykacja należności

Windykacja należności

Nieopłacone faktury, zaległe alimenty, niespłacone raty i inne formy zadłużeń potrafią spędzać sen z powiek długimi miesiącami. Niestety windykacja należności to trudny proces, dlatego w takiej sytuacji najlepiej zapewnić sobie wsparcie merytoryczne i prawne. Jako doktor nauk prawnych, prawniczka i adwokat zajmuje się prowadzeniem spraw windykacyjnych. Wspieram klienta przy negocjacjach z dłużnikiem i pomagam znaleźć najkorzystniejsze wyjście z nawet najtrudniejszej sprawy.

Windykacja Myślenice

Prowadzę windykację należności na etapie przed sądowym i sądowym. Współpracuję z klientami prywatnymi i biznesowymi. Reprezentuję ich interesy przed sądem i dłużnikiem, a także wspieram przy redagowaniu i  dopełnianiu formalności takich jak składanie pozwów czy przed sądowych nakazów zapłaty.

Prawomocny nakaz zapłaty – Adwokat Myślenice

Udzielam pełnego wsparcia klientowi przy ubieganiu się o wydanie prawomocnego nakazu zapłaty, dokumentu pozwalającego na przeprowadzenie egzekucji komorniczej. Staram się dogłębnie poznać każdą sprawę i kompletuję wszelką dokumentację, która może pomóc przy uzyskaniu zadowalającego werdyktu przed sądem.