Radca prawny Wieliczka

Kancelaria prawna Barbara Lis-Kareł

Kancelaria radcy prawnego Wieliczka

 

Pomoc radcy prawnego jest niezbędna w wielu trudnych sytuacjach życiowych. Jako radca prawny i adwokat świadczę kompleksowe wsparcie prawne w sprawach wchodzących w zakres takich dziedzin prawa jak:

  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo pracy,
  • prawo administracyjne,
  • prawo gospodarcze i handlowe.

Są to na przykład sprawy rozwodowe, spadkowe oraz sprawy o podział majątku. Zawsze stawiam na pierwszym miejscu dobro klienta i staram się wypracować uczciwe, a zarazem najkorzystniejsze dla niego rozwiązanie sprawy.

Porady prawne

Współpracuję z klientami prywatnymi i biznesowymi również na płaszczyźnie doradczej. Na bazie nabytej wiedzy i wieloletniego doświadczenia udzielam fachowych porad prawnych. Pomagam przy analizie prawnej dokumentów, zajmuję się obsługa prawną przedsiębiorstw oraz świadczę inne usługi radcowskie w Wieliczce i na terenie województwa małopolskiego.

Mediacje pozasądowe

Czasami wypracowanie rozwiązania sprawy w ramach mediacji jest lepszym wyjściem niż schodzenie na drogę sądową. W trakcie mediacji występuję jako bezstronny mediator i czuwam nad przebiegiem negocjacji – zapraszam do kontaktu!

     

Cennik i wynagrodzenie radcy prawnego w Wieliczce#1
Wysokość wynagrodzenia za usługi prawne w Wieliczce jest ustalana inwdywidualnie z klientem. Klient otrzymuje pełną informację o tym, co wchodzi w zakres wynagrodzenia.

#2
Wynagrodzenie dla radcy prawnego jest zależne od wielu czynników: rodzaju oraz stopnia skomplikowania danej sprawy, terminu jej wykonania, a także nakładu pracy poniesionego przez kancelarię. Jeśli nie ma możliwości wstępnego określenia nakładu pracy bądź też w przypadku usługi doraźnej, wynagrodzenie jest ustalane na podstawie stawki godzinowej.

#3
Honorarium radcy prawnego jest płatne z góry. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

#4
Dla stałych klientów (przedsiębiorców) istnieje możliwość ustalenia wynagrodzenia w formie ryczałtu (stałej, comiesięcznej stawki).

#5
Do kwoty wynagrodzenia należy doliczyć podatek VAT (obecnie 23%) oraz zaliczki na wydatki związane z opłatami sądowymi oraz skarbowymi.

#6
Kancelaria prawna Barbara Lis pomaga osobom niezamożnym w uzyskaniu zwolnienia od kosztów sądowych.
     

Copyright © All rights reserved

This template is made with by Colorlib